Prijava

O programima osposobljavanja:

• svi programi osposobljavanja su za polaznike u potpunosti besplatni te se svim polaznicima pokrivaju svi troškovi programa osposobljavanja: predavanja, praktična nastava, završni ispit, svi troškovi prijevoza te trošak smještaja i prehrane za vrijeme praktične nastave
  • svi programi osposobljavanja sadrže 36 sati teorijske nastave (od toga 20 sati preko sustava za e-učenje) i 84 sata praktične nastave (ukupno 120 sati)
  • programi traju približno 3 mjeseca i završavaju polaganjem završnog ispita
  • po završetku programa polaznici dobivaju potvrdu i diplomu Učilišta Ambitio o završenom programu osposobljavanja
  • okvirno vrijeme provedbe programa osposobljavanja je od srpnja 2019. godine do siječnja 2020. godine
  • potvrde se dobivaju odmah nakon polaganja završnog ispita, a svečana podjela diploma bit će u Zagrebu u ožujku 2020. godine (putni troškovi za sve polaznike su osigurani)
  • kandidati koji ispunjavaju sve uvjete za upis u pojedini program, mogu se prijaviti i za više programa, ali će moći upisati samo jedan
  • dodatne informacije o programima osposobljavanja mogu se dobiti putem e-maila info@uciliste-ambitio.hr ili na telefon 01 4677 802
PROGRAM MJESTO IZVOĐENJA PREDVIĐENO VRIJEME IZVOĐENJA

(može doći do manjih izmjena)

TEORIJSKA NASTAVA PRAKTIČNA NASTAVA
Domaćin/ica smještajnih kapaciteta Rijeka Baška 09.2019. – 11.2019.
Zagreb Sv. Ivan Zelina 11.2019. – 01.2020.
Domaćin/ica broda Split Marina

(kraj Trogira)

10.2019. – 12.2019.
Domaćin/ica turističkog seoskog obiteljskog gospodarstva Slatina Višnjica

(kraj Slatine)

07.2019. – 09.2019.

Uvjeti prijave na besplatne programe osposobljavanja

Domaćin/ica smještajnih kapaciteta:

• kandidati trebaju biti nezaposleni, raspoloživi za posao i aktivno tražiti posao te ne smiju biti redoviti učenici ili studenti (kandidati ne moraju biti prijavljeni u evidenciji HZZ – status nezaposlenosti dokazuje se vlastoručno potpisanom izjavom o nezaposlenosti ili potvrdom HZZ-a da se vode u evidenciji nezaposlenih osoba)
  • kandidati ne smiju biti stariji od 24 godine na dan početka provedbe programa osposobljavanja (1. ciljna podskupina) ili mlađi od 54 godine (2. ciljna podskupina)
  • kandidati trebaju biti iz sljedećih županija: Primorsko-goranske, Ličko-senjske, Karlovačke i Istarske županije (za program koji će se izvoditi u Rijeci i Baškoj) ili Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Varaždinske i Međimurske županije te Grada Zagreba (za program koji će se izvoditi u Zagrebu i Sv. Ivanu Zelini)

Domaćin/ica broda:

• kandidati trebaju biti iz sljedećih županija: Dubrovačko-neretvanske, Splitsko-dalmatinske, Šibensko-kninske, Zadarske, Ličko-senjske, Primorsko-goranske i Istarske županije
  • kandidati trebaju imati završenu najmanje osnovnu školu

Domaćin/ica turističkog seoskog obiteljskog gospodarstva:

• kandidati trebaju biti iz sljedećih županija: Virovitičko-podravske, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Požeško-slavonske, Brodsko-posavske, Vukovarsko-srijemske, Sisačko-moslavačke i Osječko-baranjske županije
  • kandidati trebaju imati završenu najmanje osnovnu školu

UKOLIKO STE ZAINTERESIRANI ZA NEKI OD PONUĐENIH PROGRAMA OSPOSOBLJAVANJA I ISPUNJAVATE SVE TRAŽENE UVJETE, PREDPRIJAVU MOŽETE ISPUNITI OVDJE:

Prijava

UKOLIKO STE ZAINTERESIRANI ZA POHAĐANJE PROGRAMA, ALI NE ISPUNJAVATE UVJETE ZA BESPLATNI UPIS, MOŽETE NAM SE SLOBODNO JAVITI E-MAILOM ILI TELEFONOM, JER ĆEMO NAKON ZAVRŠETKA PROJEKTA NASTAVITI S UPISOM NOVIH GRUPA, BEZ OGRANIČENJA U VEZI S DOBI, NEZAPOSLENOŠĆU I PREBIVALIŠTEM POLAZNIKA, NA VLASTITI TROŠAK OSPOSOBLJAVANJA.